Eşi Sinan Ateş’in suikaste kurban gitmesine ilişkin mücadelesini sürdüren Ayşe Ateş, sosyal medya hesabından Babalar Günü’ne ilişkin bir mesaj yayımladı. Ateş mesajında, “Bu adalet arayışında adalet arayan her kadınımız bir meşale oldu, her erkeğimiz bir fener. Karanlığın kaçacak yeri kalmadı. Bizim tahammül edecek sabrımız yok. Ya kıyamet kopacak ya da adalet yerini bulacak” ifadelerini kullandı.