Samsung Android 14 dağıtımlarına devam ediyor!

İki hafta önce, Samsung Galaxy Tab S9 FE ve Galaxy Tab S9 FE+ modelleri için Android 14 güncellemesini yayınladı. Ancak o sırada, güncelleme yalnızca bu cihazların 5G sürümlerine sunulmuştu. Şimdi ise Samsung, bu tabletlerin Wi-Fi sürümleri için de Android 14 güncellemesini dağıtmaya başladı.

Galaxy Tab S9 FE ve Galaxy Tab S9 FE+ Wi-Fi sürümleri için Android 14 güncellemesi, şu anda Avustralya ve Türkiye’de kullanıma sunulmuş durumda. Bu güncellemeler, sırasıyla X510XXU1BWK9 ve X610XXU1BWK9 firmware sürümleri ile geliyor. Oldukça büyük bir güncelleme olan bu, yaklaşık 2GB indirme boyutuna sahip. Ne yazık ki, güncelleme Aralık 2023 güvenlik yamasını içermiyor. Güncelleme, diğer Avrupa ülkelerinde de sunulmuş olabilir.

Samsung Android 14 dağıtımlarına devam ediyor!

Eğer Avustralya veya Avrupa’da yaşıyorsanız ve bir Galaxy Tab S9 FE veya Galaxy Tab S9 FE+ sahibiyseniz, Android 14 güncellemesini kontrol edebilirsiniz. Bunu yapmak için Ayarlar » Yazılım güncelleme yolunu takip edip İndir ve yükle seçeneğine tıklayın. İlgili firmware dosyasını, veritabanımızda mevcut olduktan sonra indirebilir ve güncellemeyi manuel olarak yükleyebilirsiniz. Ancak, güncellemeyi yüklemeden önce tüm verilerinizi yedeklemeniz gerektiğini unutmayın.

Galaxy Tab S9 FE ve Galaxy Tab S9 FE+, Android 13 işletim sistemiyle piyasaya sürülmüştü ve Android 14, bu cihazlar için sunulan ilk büyük yazılım güncellemesi oldu. Bu tabletler, gelecekte üç Android işletim sistemi güncellemesi daha alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x